Nerezin

Chemickým způsobem neutralizuje rez

– VYTVÁŘÍ FILM NA BÁZI LAMELÁRNÍCH ČÁSTIC
– OŠETŘUJE KOVOVÉ ČÁSTI
– LZE HO POUŽÍT JAKO KONEČNOU NEBO ZÁKLADOVOU BARVU

POPIS:

NEREZIN je určen na ochranu zkorodovaných povrchů. Na kterých vytváří film lamelárních částic, jenž za pomoci inhibitorů tvoří opozici vůči řízené korozi materiálu. Snadno se aplikuje, nestéká a umožňuje dokonalou přilnavost i na svislých plochách, na holý kov, pozinkovaný plech, litinu a hliník. Na materiály v interiéru stačí jedna vrstva, na exteriérové materiály použijte dvě vrstvy, a to s odstupem 1 hod. Hotový nástřik je možno lakovat, nebo nechat jako základovou barvu.
Vydatnost jednoho spreje je až 4m2 při tloušťce 50 mikronů.
Nepropustná protikorozní bariéra má při správné aplikaci trvanlivost až 10 let.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Zkorodovaný povrch kartáčem zbavte šupin a nečistot. Odmastěte rozpouštědlem iGi. Nanášejte nástřikem na suchý povrch, doporučená vrstva je 100 mikronů (4 nástřiky na jedno místo)
Nepoužívejte při teplotách nižších než 10°C, nebo vyšších než 25°C !

Balení: 400 ml

Pouze pro profesionální použití!!!

Purgato

Autošampon s voskem

– DOKONALE MYJE A VOSKUJE
– JE ŠETRNÝ K LAKU
– LZE JEJ POUŽÍT I NA ČIŠTĚNÍ MOTORŮ

POPIS:

PURGATO je speciální autošampon s voskem. Svým složením usnadňuje následné sušení. Na površích nezanechává šmouhy a je odpudivý pro špínu a vodu. Snadno odstraní skvrny od silné špíny, olejů i trávy.

NÁVOD NA POUŽITÍ:

100 až 300 ml prostředku nalejte do kyblíku s 10l vody. Vozidlo, či povrchy umyjte houbou či kartáčem. Následně opláchněte proudem vody. Vodní film z povrchu automaticky sklouzne, bez vytváření kapek vody. Na silně znečistěná místa použijte přípravek přímo na houbičku a omyjte místo. Následně opláchněte.

Balení: 5 l

Pouze pro profesionální použití!

Ruberin

Těsnící a izolační nástřik

– DOKONALE CHRÁNÍ PROTI KOROZI
– ZABRAŇUJE PRŮNIKŮM VODY
– JE PRUŽNÝ
– LZE JEJ VRSTVIT
– LZE JEJ PŘETÍRAT

POPIS:

Ruberin je jednosložkový ochranný prostředek na podvozky na bázi syntetických pryží a gelů. Umožňuje renovaci podvozků a bočních pásů imitující dokonale PVC. Pro vysoký obsah pevných látek je velmi vhodný k odhlučnění a izolaci. Po jeho úplném zaschnutí je možno jej přelakovávat jakoukoliv akrylátovou, nebo syntetickou barvou.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Před použitím důkladně protřepejte, dokud se uvnitř neuvolní kovové kuličky, následně pokračujte ještě asi minutu. Na dobře očištěný materiál nanášejte ve vzdálenosti 25-30cm. Po 12-24 hod. doporučujeme přelakovat. Po použití nádobku otočte dnem vzhůru a stiskněte ventil do pročištění trysky.

Zinerin

100% zinek

– JE 100% ZINEK VE SPREJI
– MÁ LESKLOU BARVU PRO SPLYNUTÍ
– JE VHODNÝ PRO KAŽDOU OPRAVU
– DÍKY SVÉMU SLOŽENÍ DOKONALE OŠETŘÍ POVRCHY
– JE MOŽNO JEJ PŘETÍRAT

POPIS:

Zinerin je 100% zinkový opravný sprej určený k dokonalému ošetření povrchů proti korozi, například po svařování a jiných pracích. Zinerin je výrobek s vysokým protikorozním účinkem vycházející nejen z vysokého obsahu zinku, ale i pojiva anorganických dilatačních pigmentů, které lze přetřít, nebo nechat jako finální nátěr a ochranu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Nanášejte nástřikem na čistý, odmaštěný a suchý povrch zbavený prachu. Výrobek dobře protřepejte, dokud se uvnitř neuvolní kovové kuličky. Následně aplikujte ze vzdálenosti 25-30cm. Nanášejte jednu aţ dvě vrstvy kříţovým nástřikem. Po aplikaci nádobku obraťte dnem vzhůru a několikrát stlačte ventilek pro jeho vyčistění.

Resin S1

Rozpouštěcí a čistící prostředek

– ODSTRAŇUJE ZBYTKY PRYSKYŘIC
– NEZANECHÁVÁ ŽÁDNÉ MASTNÉ STOPY
– NEOBSAHUJE ZDRAVÍ ŠKODLIVÉ LÁTKY
– MÁ PŘÍJEMNOU CITRONOVOU VŮNI

POPIS:

RESIN S1 je čistící a rozpouštěcí prostředek k odstranění a rozpuštění nevytvrzené pryskyřice z materiálů a povrchů. Svým složením může napomoci
odstranit i jiné konzervační nánosy a nátěry. Nezanechává žádné zbytky mastnoty. Má příjemnou vůni a tím nenarušuje pracovní prostředí. Je vhodný na čištění strojů, zařízení, forem atd.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Naneste nástřikem, nátěrem na povrch materiálu a nechte působit delší dobu, mechanicky odstraňte pomocí utěrek, kartáčku, textilii nečistoty. Jeho vysoká rozpouštěcí účinnost umožňuje rychlé pronikání vrstvou nánosu.

TECHNICKÁ DATA:

Barva: čirá

Balení: 10 l