Aurida

– JE SUCHÝ MAZACÍ PROSTŘEDEK NA BÁZI PTFE
– JE VODOODPUDIVÝ
– NEZANECHÁVÁ SKVRNY

POPIS:

Jedná se o antiadhezní vodoodpudivý, suchý mazací prostředek. Nezadržuje prach, nezanechává skvrny. Po aplikaci vytváří suchý, bezbarvý film na bázi PTFE, který pevně přilne ke kovům, dřevu, plastu atd.
Odolává teplotě do 290°C. Chrání před korozí. Je ideální na řetězy, panty, skluzy, šroubení,
válečky, pásky, vodící lišty a vysoce zatížené nástroje.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Nastříkejte ve vzdálenosti 20 cm. Nechte působit. Opakujte aplikaci v případě potřeby.

UPOZORNĚNÍ:

Výrobek je vysoce hořlavý, nádoba je pod stálým tlakem. Chraňte před přímým sluncem a nevystavujte vysokým teplotám nad 50°C. Vyhněte se přímému zasažení očí!!!
Před použitím protřepejte.

Chraňte před dětmi!

Objem: 400 ml

Cuprin

Tuk na bázi mědi

– MAŽE TEŽCE NAMÁHANÉ SOUČÁSTI
– ODOLÁVÁ VYSOKÝM TEPLOTÁM
– VÝBORNÝ POMOCNÍK PŘI ÚDRŽBĚ A OPRAVÁCH

Popis:

Jedná se o výrobek tvořený ultra jemnými částečkami lamelární mědi a speciálními částmi zabraňující korozi. Vyznačuje se mazacími a ochrannými účinky, vhodnými pro vysoké teploty. Odolnost vůči vysoké teplotě (1000°C), vysoká přilnavost a protikorozní schopnosti z něj činí mazivo vhodné všude tam, kde může teplo nebo vysoce korozní prostředí zapříčinit nevratná zablokování: čepy sběračů výfuku, závitové spoje, vstřikovací ventily, válečky a řetězy dopravníků pecí atd.

Pouze pro profesionální použití!

Fat

Tuk s PTFE

– VÝBORNĚ MAŽE
– ODOLÁVÁ VYSOKÝM TEPLOTÁM
– PRODLUŽUJE MATACÍ INTERVAL AŽ 5X

POPIS:

FAT Je tvořen speciálními kapalinami, vařícími při vysokých teplotách. Nezanechává stopy a výborně reaguje při teplotách vyšších než 250ºC. Vykazuje nízký koeficient tření, má vysokou chemickou setrvačnost, vynikající odolnost při vysokém zatížení. Používá se na ložiska, bronzová pouzdra, válečkové dopravníky ve slévárenském průmyslu, při výrobě skla, keramiky, páleného cihlářského zboží.

Pouze pro profesionální použití!

Gatin

Řezný olej

– ŘEZNÝ OLEJ K OKAMŽITÉMU POUŽITÍ
– OCHRAŇUJE KOVY
– MÁ VÝBORNÉ MAZACÍ SCHOPNOSTI
– OBSAHUJE ADITIVA PROTI OPOTŘEBENÍ KOVU
– ZABRAŇUJE ZAHŘÍVÁNÍ NÁSTROJŮ

POPIS:

Jedná se o nový výrobek vyvinutý pro specifické profesionální aplikace v oboru obrábění a dělení velmi tvrdých kovů. Použitý olej je tvořen minerálními parafinovými bázemi, obohacenými speciálními EP aditivy zabraňujícími spájení. Ideální ke složitým závitováním zvlášť tvrdých a legovaných ocelí. Vhodné také pro instalatéry.

Pouze pro profesionální použití!

Solin

Aktivní uvolňovač

– uvolňuje zkorodované a zarezlé součásti
– proniká hluboko do materiálu
– působí rychle

POPIS:

Technický profesionální výrobek s vysokou průnikovou silou, dostává se až hluboko do vrstev rzi, suchých maziv, uhlíkových usazenin nebo kovového prachu, čímž narušuje jejich soudržnost.
Lamelární mikročástice grafitu pronikají do mezer, a jsou odolné vůči vysokým teplotám a extrémnímu zatížení. Má odblokovací účinek i tehdy, když došlo k degradaci mazacího účinku spalováním tepla a produkovaného třením namáhaných místech. Uvolňuje rezavé šrouby a matky, spoje, ventily, a napomáhá odstranění zadřené příruby, závitové čepy, písty, řetězy atd.

Balení : 400 ml

Pouze pro profesionální použití!

XT pro

Mazací sprej

-uvolňuje
-chrání
-maže
-penetruje
-odmašťuje
-je odolný vůči vysokým teplotám
-antikorozní
-voděodolný
-odolný proti zadírání
-má vysokou rozpouštěcí sílu

POPIS :

XT PRO je mazací sprej s více než 10 funkcemi a navíc s dávkovacím ventilem 360°.

Použití tohoto výrobku je velmi všestranné. Díky svým aktivní složkám je ideální k použití doma, v garáži, na zahradě,v dílně a udržbě. Pomáhá všude tam, kde machanismus potřebuje ultra penetraci, mazání a uvolnění zatěžovaných částí.

Balení 400 ml.