iGi Moravia s.r.o. Výrobky pro údržbu, opravárenství a speciální čištění
svoboda
?> ?>

Bakterin

Bakterin

Suchá dezinfekce

- DOKONALE DEZINFIKUJE POVRCHY
- ÚČINNÝ PROTI MNOHA TYPŮM VIRŮ A BAKTERII
- OSVĚŽÍ VZDUCH

POPIS:

BAKTERIN je vysoce účinný dezinfekční prostředek určený proti bakteriím a mnoha typům virů. Je určený k dezinfekci na všechny typy povrchů a předmětů, které je nutné ošetřit. Současně neutralizuje všechny typy zápachu, včetně kouře, potravin, klimatizací a osvěžuje prostředí. Vysoký antibakteriální účinek byl ověřen za pomoci nejnovějších evropských metod EN-1040

NÁVOD K POUŽITÍ:

Pro osvěžení a dezinfekci prostor nastříkejte Bakterin do středu místnosti, podél obvodových stěn, nebo přímo do závěsů, či textilu.
Pro dezinfekci předmětů a povrchů nastříkejte Bakterin ve vzdálenosti 10-20 cm a nechtě působit 10 min, případné nečistoty následně otřete hadrem.
Bakterin je možné používat na povrchy ve vzdálenosti 20 cm a to tam, kde je nutná hygiena, jako třeba v dopravních prostředcích, čekárnách, divadle, domácnosti, zasedacích místnostech atd.

Bakterin nezanechává skvrny!!!

Čištění klimatizací: za chodu klimatizace aplikujte nástřik ve vzdálenosti 15 cm do sacího kanálu, nechce působit 15 min. Vypněte systém a nechce působit dalších 15 min. Poté místo vyvětrejte.